Територіальні органи ДПС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Про електронні сервіси з громадськістю регіону

03.12.2021 -

Чергова онлайн-зустріч фахівців Головного управління ДПС у Луганській області відбулась з представниками громадської організації «Жінки Луганщини».

Під час зустрічі податківці поінформували, що ДПС постійно створює нові сервіси. «Електронний кабінет» - найбільш популярний з них. Цей сервіс надає можливість безконтактної взаємодії платникам податків з контролюючими органами. Таким чином скорочується час на оформлення та подання звітності до органів податкової служби, підвищується якість її заповнення, знижуються корупційні ризики тощо.

«ДПС постійно працює над спрощенням сплати податків, зручністю та запровадженням нових технологій. Разом з впровадженням нових сервісів впроваджуються й нові формати взаємодії з платниками податків та громадськістю. Адже стратегічна ціль - розбудова потужної, дієвої та транспарентної служби», - підкреслила заступник начальника податкової регіону Людмила Хворостян.

Також учасникам заходу розповіли, що за допомогою Електронного кабінету можна реалізувати своє право на податкову амністію.