Територіальні органи ДПС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Неподання чи несвоєчасне подання звітності – коли податкова визнає порушення повторним

01.12.2021 -

Міловська ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області нагадує, що відповідно до п. 120.1 Податкового кодексу України (далі-ПКУ) неподання (крім випадків, якщо податкова декларація не подається відповідно до п. 49.2 ПКУ) або несвоєчасне подання податкових декларацій (розрахунків), а також іншої звітності, обов’язок подання якої до контролюючих органів передбачено ПКУ, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 340 грн, за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 1020 грн за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Таким чином, штраф у розмірі 1020 грн за неподання чи несвоєчасне подання податкових декларацій (розрахунків) застосовується у разі, якщо до платника податків протягом року вже було застосовано штраф саме за таке порушення.

Не тягне накладення штрафу, передбаченого п. 120.1 ПКУ в розмірі 1020 грн, як за повторне порушення строків подання податкових декларацій (розрахунків), застосування фінансової санкції у вигляді штрафу, передбаченого іншими статтями ПКУ, зокрема, п. 119.1 ПКУ (за неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку).

Міловська ДПІ