Територіальні органи ДПС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Відбувся «круглий стіл» з питань одноразового (спеціального) добровільного декларування

29.11.2021 -

Днями в Старобільській державній податковій інспекції Головного управління ДПС у Луганській області (далі - ДПІ) відбувся «круглий стіл» з платниками податків з питань одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету.

Під час засідання, зокрема, були розглянуті та надані відповіді на такі питання:

хто може скористатись одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням та хто не може бути декларантом?

Які активи не можуть бути об’єктами декларування зі збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Чи потрібно подавати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію, за об’єкти рухомого або нерухомого майна, які були отримані у спадок (подарунок) від члена сім’ї першого або другого ступеня споріднення?

Чи необхідно подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію, якщо ФО володіє коштами, які розміщенні на депозитному (вкладному) банківському рахунку?

Який строк сплати збору з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації?

Чи має право декларант подати повторно звітну одноразову (спеціальну) добровільну декларацію (далі – Декларація), якщо ним вже подавалась звітна Декларація, але сума збору, зазначена у ній, не сплачена або сплачена в неповному обсязі, внаслідок чого така Декларація була визнана не поданою?

Начальник ДПІ Микола Гаркавий зазначив, що на постійній основі з платниками податків податківцями проводиться робота щодо інформування громадян з основних питань одноразового (спеціального) добровільного декларування, в т.ч. шляхом розміщення відповідних пам’яток, повідомлень та інших інформаційних матеріалів. Також з ними можна ознайомитись на інформаційних стендах у центрі обслуговування платників ДПІ, в громадських місцях масового скупчення населення, в т.ч. на ринках і великих торгівельних мережах.

Старобільська ДПІ