Територіальні органи ДПС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Онлайн-семінар на тему одноразового (спеціального) добровільного декларування

26.11.2021 -

Днями фахівці Марківської ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області провели онлайн-семінар для платників податків.

Темою для практичного навчання стали вимоги Закону України від 15 червня 2021 року № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету» та порядок заповнення та подання відповідної декларації за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет».

Податківці зазначили, що підтримка суспільством податкової амністії –запорука успіху цього заходу, який має стати фундаментом побудови нової ефективної податкової політики держави.

Громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані належним чином, можуть добровільно пройти одноразове (спеціальне) декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи. Податкова амністія розповсюджується, зокрема, на активи у вигляді цінностей, цінних паперів, рухомого та нерухомого майна в Україні та закордоном.

Зазначалося, що одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року. Висвітлювалися питання сплати збору, який передбачає одноразове (спеціальне) добровільне декларування та розмір якого самостійно розраховується декларантом з вартості належних йому активів з урахуванням ставок такого збору та відображається ним в одноразовій декларації.

Наголос був зроблений на тому, що одноразова добровільна декларація подається безпосередньо декларантом в електронній формі. Тому учасникам онлайн-семінару податківці надали практичну допомогу в користуванні Електронним кабінетом під час вивчення порядку її заповнення.

Марківська ДПІ