Територіальні органи ДПС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Податківці Новопсковської ДПІ провели семінар-практикум для платників податків

26.11.2021 -

Днями податківці Новопсковської ДПІ Головного управління ДПС у Луганській області провели семінар-практикум для платників податків на тему: «Подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації за допомогою Електронного кабінету».

Під час проведення практикуму обговорювалися питання кампанії добровільного декларування, як способу цивілізованої легалізації активів, та подання звітності в електронному вигляді через Електронний кабінет платника податків.

Фахівці Новопсковської ДПІ розповіли присутнім про запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету відповідно до Закону України від 15 червня 2021 №1539-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету" (далі Закон №1539-IX), який набрав чинності 21 липня 2021 року.

Податківці акцентували увагу, що Закон №1539-IX визначає особливості проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, яке триватиме з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року.

Громадяни України матимуть право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію із зазначенням активів, що їм належать, і з яких не були сплачені податки і збори до 1 січня 2021 року.

Для зручності платників на офіційному вебпорталі Державної податкової служби України забезпечено функціонування безкоштовного електронного сервісу «Електронний кабінет платника», використовувати який можна цілодобово.

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування відбувається шляхом подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації до Державної податкової служби України через приватну частину Електронного кабінету у розділі «Одноразова (спеціальна) добровільна декларація». Таким чином, Декларацію декларант має подати особисто в електронній формі.

Під час проведення практикуму податківці надали платникам податків методичну та практичну допомогу щодо порядку заповнення та подання добровільної декларації за допомогою Електронного кабінету платника.

В умовах дотримання карантинних заходів та забезпечення мінімізації контактного спілкування громадян цей спосіб є найбільш ефективним та безпечним.

Новопсковська ДПІ