Територіальні органи ДПС
у Луганській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Електронні сервіси – вимога часу

15.04.2021 -

Начальник Рубіжанського відділу електронних сервісів управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Луганській області Алла Нікуліна розповіла про переваги програмного РРО та Електронного кабінету місцевим журналістам під час пресконференції.

Вона нагадала, що Електронний кабінет надає можливість працювати платникам податків з органами податкової служби дистанційно. Зокрема, сервіс дозволяє звітувати в електронному вигляді; переглядати дані про стан розрахунків з бюджетом; формувати та заповнювати платіжні документи щодо сплати податків, зборів та інших платежів до бюджету; здійснювати сплату податків, зборів та інших платежів до бюджету за допомогою банківських систем типу Інтернет-банкінг; здійснювати офіційне листування з органами ДПС України з питань оподаткування, отримувати консультаційні послуги (у режимі реального часу або за попередньо надісланими питаннями); замовляти та отримувати адміністративні послуги; оперативно переглядати актуальні, а також архівні відомості, які надано платником податків або сформовано на підставі наданих ним до ДПС документів.

Податківець також розповіла, що для роботи з ПРРО платнику податків достатньо лише встановити безкоштовне програмне забезпечення на будь-який зручний для нього гаджет. А також не потрібно дбати про програмне оновлення, адже воно відбувається автоматично.

На завершення Алла Нікуліна зазначила, що більшість питань сьогодні можна вирішити дистанційно, без особистого відвідування податкової. Це особливо актуально у період карантинних обмежень.

 Рубіжанський сектор організації роботи

організаційно-розпорядчого управління